Siste hyggeaften dette året ble en fin avslutning av året. Mange av våre trofaste medlemmer og mange av dem som kommer på alle hyggeaftenene var til stede. I tillegg var det noen nye, og noen som hadde vært en gang før,og som ble så begeistret at de kom igjen. Det synes vi selvsagt er trivelig. Vi ønsker jo at publikum skal ha det fint og hygge seg - derav navnet hyggeaften. Underholdningen denne kvelden var helt og holdent klubbens egne krefter. Både Hovedorkesteret og Gladgjengen spilte både før og etter pausen. I første avdeling var det musikk i forskjellige stilarter mens det i andre avdeling dreide seg om julepreget musikk. Publikum så ut til å storkose seg hele tiden, og de fikk også være med i allsangen. Som alltid var det flott servering og utlodning med masse gevinster. En flott kveld. Denne gang startet vi hyggeaften klokken 18.00, og det kommer vi til å fortsette med framover.