Synne Holm er en kommende sangerinne som gledet de tilstedeværende  med sin fremførelse av kjente operasvisker.

De som var tilstede på denne hyggeaften kunne glede seg over vakre sanger fra Evert Taube til de mest kjente operasvisker. Hun ble akkompagnert av Åge Karlsen på trekkspill. Synne er Åges barnebarn.

Jan SandvikLeder Jan Sandvik (bildet t.h) ønsket velkommen og bidro med "Grønlandsvisa" av Kurt Foss og Reidar Bøe til eget gitar akkompagnement. Klubbens orkester åpnet med Vi spiller opp av Arnt Haugen og videre med Vals i høy sjø av Asmunn Arnesen for så å avslutte første avdeling med Tango i natten av Paul Bjerke.

Synne og Åge fortsatte med "Bjudan från Bohuslen, fortsatte med Hvilken underbar verd, Kristina från Duvemåla og en liten fågel.

Så fikk vi høre kjente og kjære opera/operetter, "Bambino Caro", Ava Maria, Amacing Crace og til slutt You race me up, m.m.

I orkesterets andre avdeling startet de med La Compersita så fulgte to allsanger "Pike i lave sko" og "Hva var vel livet uten deg". Orkesteret avsluttet så med en kjent og feiende marsj "Den norske løve".

I pausen ble det disket opp med kaffe og noget attåt. De omlag 60 frammøtte opplevde en flott og innholdsrik hyggeafte

Sekretær Karsten Karlsen